Izbori za Radničko vijeće i povjerenike zaštite na radu u Hrvatskom Telekomu

Radnici Hrvatskog telekoma će 29. i 30.ožujka  elektronski (putem e-maila) birati članove Radničkog vijeća (RV) i povjerenike zaštite na radu (PZNR). Dva sindikata, HST i RSR, daju zajednički listu i za RV i PZNR.

ZAJEDNIČKA LISTA KANDIDATA  ZA RADNIČKO VIJEĆE ( /media/RV_lista_kandidata_2021_-_za_objavu.pdf )
Nositelj liste je VESNA MAMIĆ

Kandidati za članove radničkog vijeća su:
1. VESNA MAMIĆ T2.2.Odjel za razvoj i implementaciju EU BB programa
2. VIKTOR VANEK PBM2.2. Odsjek za efikasnost i procese
3. DARIO GAJIĆ PR1 Odsjek za prodaju u dućanima
4. DARKO ŠUTIĆ T4.3. Odsjek za upravljanje i operacije u pristupnoj mreži
5. IVANKA KUJUNDŽIĆ PBM5 Odsjek za podršku poslovnim korisnicima
6. MARIO UŽBOLT RPL5 Odsjek za prodaju u dućanima 
7. ŽELJKO PIRŠLJIN T4 Sektor za planiranje i inženjering pristupnih mreža
8. MARIO TUREK RM4 Odjel upravljanja uređajima
9. DAMIR RUSAN RPA1 Agilna jedinica za isporuku usluga
10. RANKA GRUBIŠIĆ T5.3. Odjel za IT upravljanje i transformaciju
11. CHRISTIJAN BAŠIĆ    T5.2. Odjel za programsku podršku IT sustava
12. MARIJA ĐURINEC HRUŠKAR PBM2.3. Odsjek za prodajnu podršku
13. VALERIJA JURENIĆ RC2.3. Područje za privatne korisnike
14. ŽELJKO KEMENOVIĆ PBC2 Odjel za prodaju realnom, trgovačkom i uslužnom području
15. NEBOJŠA ŠIMIĆ RC4 Odsjek za unaprjeđenje efikasnosti i kvalitete rada
16. DRAŽEN ZELIĆ PBM2.4. Odsjek za upravljanje uslugama i osiguranje kvalitete
17. RUŽICA KURTAK P11 Odjel za T-Portal i digitalne usluge
18. JOSIP ŽEŽELIĆ RT3 Odjel za tehničke usluge korisnicima R3
19. IVANA MAJDAK TOPIĆ RP1 Odsjek za prodaju u dućanima

Kandidati za zamjenike članove radničkog vijeća su:
1. MARIJA RENIĆ MARIĆ RD1 Odsjek za digitalni marketing i produkciju
2. SLAĐANA CIPOVEC RP7 Odsjek za pozadinsku podršku
3. TOMISLAV JOVANIĆ F4.1. Odsjek za strategiju nabave i podršku
4. SLAVICA ZORIČIĆ RPA2 Agilna jedinica za upravljanje proizvoda
5. MARIJA VIDAK RT5.2. Odsjek za upravljanje prodajom i efikasnošću isporuke usluge tehničkih servisa
6. SABINA BJEŽANČEVIĆ RC1.1. Odsjek za komercijalne upite korisnika
7. LADA ĐAPIĆ DURAKOVIĆ PBM2.2.Odsjek za efikasnost i procese
8. MARIJA VRANČIĆ RPA1 Agilna jedinica za isporuku usluga
9. BRANKA BRTAN PBM5 Odjel za podršku poslovnim korisnicima
10. DALIBOR PERAK T3.5. Odsjek za razvoj i održavanje IP mreža
11. TOMISLAV STIPIĆ PBC4 Odsjek za integrirana poslovna rješenja i pretprodajne aktivnosti
12. TOMISLAV CRNAC RC4 Odsjek za unaprjeđenje efikasnosti i kvalitete rada
13. SNJEŽANA LAĆA RT2 Odjel za tehničke usluge korisnicima
14. MARINA ZOVKIĆ T3 Odjel za jezgrenu mrežu i servisne platforme
15. ANKICA KRISTIĆ T2.3. Odsjek za osiguranje kvalitete implementacije pristupne mreže
16. KAROLINA NEKIĆ BUJANOVIĆ PBM 4 Odjel za prodaju malim poslovnim korisnicima
17. GORAN MAGDIĆ F3.2. Odsjek za naplatu potraživanja i upravljanje kreditnim rizikom
18. GORAN ŠIMUNEC F4.1. Sektor za nabavu i logistiku
19. MARTIN CAREK RPA 1 Agilna jedinca za isporuku usluga

ZAJEDNIČKA LISTA KANDIDATA  ZA POVJERENIKE ZAŠTITE NA RADU ( /media/PZNR_lista_kandidata_2021_-_za_objavu.pdf )
Nositelj liste je DARKO ŠUTIĆ

Kandidati za povjerenike su:

1. DARKO ŠUTIĆ T4.3 - Odsjek za upravljanje MSA operativnim servisima
2. JELENA ŽURA RT2 - Odjel za tehničke usluge korisnicima Regije 2
3. MILAN MURGIĆ RT5.1 - Odsjek za upravljanje korisničkim uslugama
4. SLAĐANA CIPOVEC RP7 - Odsjek za pozadinsku podršku i upravljanje efikasnošću i procesima
5. GORAN MAGDIĆ F3.2 - Odsjek za naplatu potraživanja i upravljanje kreditnim rizikom
6. NEVEN DUNDOVIĆ F4.4 - Odsjek za upravljanje nekretninama
7. KREŠIMIR VULIĆ RT4 - Odjel za tehničke usluge korisnicima Regije 4
8. ŽARKO LADIŠIĆ RT5.3 - Odsjek za upravljanje procesima, kompetencijama i korisničkom opremom
9. DRAGOSLAV MRDALJ RT1 - Odjel za tehničke usluge korisnicima Regije 1
10. IVAN PODHRAŠKI T4.8 - Odsjek za nadzor NT/IT servisa
11. VILIM DOKLEJA PBM4 - Odjel za prodaju malim poslovnim korisnicima
12. ZDRAVKO BEGOVIĆ P2 - Odjel za korporativnu sigurnost
13. TOMISLAV BURIĆ RT2 - Odjel za tehničke usluge korisnicima Regije 2
14. BILJANA KONČAR F4.4 - Odsjek za upravljanje nekretninama
15. TOMISLAV ŽIVIĆ PBM2.3 - Odsjek za prodajnu podršku
16. DUNJA IVANOVIĆ T1 - Sektor za planiranje i inženjering pristupnih mreža
17. BRANKA BRTAN PBM5 - Odjel za podršku poslovnim korisnicima
18. GORAN ŠIMUNEC F4.1 - Odsjek za strategiju nabave i podršku
19. BRANIMIR PLEŠE T2.4 - Odsjek za upravljanje i operacije u pristupnoj mreži

Kandidati za zamjenike povjerenika su:
1. MARIJA VRANČIĆ RPA1 - Agilna jedinica za isporuku usluga
2. KRISTINA PRTENJAČA RP2 - Odsjek za prodaju u dućanima 2
3. NIVES SPAJIĆ P9.2 - Odjel za prodaju i isporuku veleprodajnih usluga
4. SAŠA ČALE RT4 - Odjel za tehničke usluge korisnicima Regije 4
5. DAVOR BARIĆ F4.4 - Odsjek za upravljanje nekretninama
6. RENATO HRELJA ASTALIĆ F4.1 - Odsjek za strategiju nabave i podršku
7. MISLAV BLAŽEKOVIĆ T2.4 - Odsjek za upravljanje i operacije u pristupnoj mreži
8. MARINA ZOVKIĆ T3 - Sektor za jezgrenu mrežu i usluge
9. NIKOLINA HOSSU P9.2 - Odjel za prodaju i isporuku veleprodajnih usluga
10. MARIO BRAJKOVIĆ RT3 - Odjel za tehničke usluge korisnicima Regije 3
11. JURAJ BIŠKUP RT4 - Odjel za tehničke usluge korisnicima Regije 4
12. SINIŠA KRŠULJA T1.2 - Odsjek za inženjering i optimizaciju fiksne pristupne mreže
13. TONĆI MILANOVIĆ RT2 - Odjel za tehničke usluge korisnicima Regije 2
14. BRANIMIR GRUBIŠIĆ PBC5 - Centar kompetencija za korporativne korisnike
15. SANJA BLAŽANOVIĆ PBA2 - Agilna jedinica za standardizirane ICT proizvode i rješenja
16. CHRISTIJAN BAŠIĆ T5.2 - Odjel za Programsku podršku IT sustava
17. DRAŽEN ZELIĆ PBM2.4 - Odsjek za upravljanje uslugama i osiguranje kvalitete
18. TOMISLAV STIPIĆ PBC4 - Odsjek za integrirana poslovna rješenja i pretprodajne aktivnosti
19. ALEKSANDRA BET RP4 - Odsjek za prodaju u dućanima 4



URL for news «Izbori za Radničko vijeće i povjerenike zaštite na radu u Hrvatskom Telekomu»   -
«Hrvatski sindikat telekomunikacija»   -